Великобританія
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Украина, г. Киев,
   Гоголевская 15, оф. 2,

   телефоны:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (044) 502-75-57
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua:

Подорожі по країні:

· Англія-Шотландія-Уельс 13 днів
· Лондон - Единбург (2 екскурсії)
· Лондон - Единбург (5 екскурсій)

Тури в Лондон :

· 2 екскурсії: Лондон Бюджет
· 4 екскурсії: Лондон Стандарт
· 4 екскурсії: Лондон Тріумф
· 6 екскурсій: Лондон Супер
· 7 екскурсій: Лондон Преміум
· 8 екскурсій: Лондон Престиж

Тури:Тури до Великобританії - це чудова можливість попрактикуватися в англійській мові для дорослих і дітей.
 
Однак навіть в тому випадку, якщо Ви ні слова не можете сказати по-англійськи, Вас напевно не залишить байдужими Лондон з його численними пам'ятками, знаменитими у всьому світі музеями, унікальна природа Великобританії і її культура. Тури до Великобританії - це можливість відвідати горду Шотландію, що вражають уяву простори Уельсу і, звичайно ж, стару добру Англію. Ми впевнені, що тури до Англії є мрією кожної людини, який читав про Алісу в країні Чудес, хто уважно стежить за грою Манчестер Юнайтед, хто завжди мріяв побачити на власні очі те, про що розповідали шкільні підручники. Разом з нами Ви зможете здійснити захоплюючу подорож у світ суворої і прекрасної Великобританії.
Великобританія (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) - острів, на якому знаходяться Англія, Шотландія та Уельс, утворює, разом з безліччю дрібних островів, архіпелаг з дуже різноманітним ландшафтом і природою. Останнє є наслідком того, що Британські острови колись були частиною Європи, але були відрізані від материка після затоплення низинних земель, тепер є дном Північного моря і протоки Ла-Манш.
 
Столиця - Лондон.
 
Клімат
країни визначається океаном і морями, м'якістю і вологістю він зобов'язаний Гольфстріму. Взимку температура рідко опускається нижче нуля, влітку в основному тепло, хоча часто бувають дощі.
Митні правила
Дозволено безмитне ввезення 200 шт. сигарет або 50 шт. сигар або 250 г тютюну. Дозволений провезення 1 л міцних спиртних напоїв (міцністю більше 22`) або 2 л міцністю менше 22 ', сувенірів і подарунків - на суму не більше 28 футів. Заборонено ввезення всіх видів живих птахів і їх яєць, а також рослин і тварин. На наявні ліки бажано взяти рецепт лікаря, що підтверджує необхідність в ліках. В аеропорту, отримавши багаж, треба занурити його на ручний візок і попрямувати до митного контролю. За користування візками плата не стягується.
Електрика
Напруга 240 вольт. Для користування електробритвою, феном треба захопити перехідник з триштирьових виделкою.
Обмін валюти
Обміняти валюту на фунти стерлінгів можна в будь-якому відділенні банку або обмінних пунктах. При собі необхідно мати паспорт. Комісійні банку складають 0,5% - 1%. Банки відкриті з 9.30 до 15.30 в будні дні. Деякі банки закриваються пізніше по четвергах і працюють в суботу до обіду.
Географія
Держава на північному сході Європи. Складається з острова Великобританія, на якому знаходяться Англія, Шотландія та Уельс, і Північної Ірландії, що займає частину острова Ірландія. Острів Мен і Нормандські острови є домініонами Сполученого Королівства, але не входять до його складу. Площа країни - 244111 кв.км.
Свята та неробочі дні
1 січня (Новий рік), квітень (Великдень), страсна п'ятниця, пасхальний понеділок, перший понеділок травня (травневий свято), останній понеділок травня (Свято Весни), останній понеділок серпня (Серпневий день відпочинку), 25 грудня (Різдво), 26 грудня (день різдвяних подарунків, другий день Різдва, 27 грудня (Різдвяний день відпочинку).
Мова англійська.
Національні особливості
Англієць ввічливий, спокійний, більш-менш привітний в залежності від регіону, незмінно скромний і шанобливий до ближнього. Англійцям притаманні також педантичність, шанування власності, підприємливість, діловитість і головне - незалежність. Коли людина багато говорить, це розцінюється як невихованість чи навіть грубість. Пунктуальність і точність в дотриманні всіх правил і традицій - ще одна відмітна риса англійців. На чесне слово англійців можна покластися.
Населення Сполученого Королівства (за оцінкою на 1995 рік) становить близько 58093000 чоловік, в найбільших містах: Лондон (6803000 чоловік), Бірмінгем (935000 чоловік), Глазго (654000 чоловік), Шеффілд (500000 чоловік), Ліверпуль (450000 чоловік), Единбург (421000 чоловік), Манчестер (398000 чоловік), Белфаст (280000 чоловік), Кардіф (272000 чоловік). Середня щільність населення близько 238 чоловік на кв.км.
Магазини
Відкрито з 9.00 до 17.30. Всі товари, що продаються в магазинах, обкладаються податком на додану вартість розміром 17,5%. Якщо покупки зроблені на суму понад 100 фунтів, то протягом трьох місяців при перетині кордону можна отримати повернення грошей в кількості 11% від ціни покупки. У магазині треба отримати відповідну квитанцію. Якщо який-небудь відділ магазину влаштовує розпродаж, то вивішується напис: "Buy one, get one free".
Зв'язок
Всі види телефонного зв'язку - платні. Найбільш економічно дзвонити з телефону-автомата. Для цього використовуються 10-пенсові монети або телефонні картки. Телефонні карти коштують від 2 до 10 фунтів. Телефонна розмова з Москвою оплачується з розрахунку 2 фунта за хвилину розмови. При міжнародних переговорах встановлено пільговий час з 20.00 до 8.00. Міжнародні дзвінки з номера готелю оплачуються за більш високим тарифом. Для телефонної розмови з Лондона з Росією необхідно набрати 00-7 і далі код міста.
Чайові
У багатьох ресторанах, кафе плата за обслуговування включена в загальний рахунок і становить 10-15% від вартості замовлення. Якщо немає - чайові прийнято давати в розмірах цієї суми. Таксистам дають чайові в розмірі 10% від суми на лічильнику, послуги носія - від 70 пенсів і залежать від категорії готелю. Службовцям готелю - на ваш розсуд. У театрах, на заправних станціях чайові не прийняті.

 ·

 
 
 
Разработка сайтов - DangerD.Org