Великобританія » Документи для оформлення візи
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Документи для оформлення візи

  1. Закордонний паспорт, термін дії якого закінчується не менш, ніж через 6 місяців після дати планованого повернення в Україну; ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте наявність двох порожніх сторінок для візи (порожня сторінка з двох боків, не розворот)
  2. Копія 1 сторінки і в усіх сторінок з відмітками закордонний паспорт (другого діючого закордонного паспорта, всіх іюмеющіхся на руках закордонний паспортів)
  3. Копія свідоцтва про шлюб (розлучення), якщо офіційний шлюб *; (ПЕРЕКЛАД)
  4. Копія всіх заповнених сторінок паспорта громадянина України;
  5. Довідка про доходи, з місця роботи із зазначенням посади, дати початку роботи на підприємстві і розшифровки заробітної плати за останні 6 місяців, а також фразою про збереження посади і заробітної плати на час поїздки до Великобританії (вказати дати) (довідки підписує головний бухгалтер і директор, якщо турист є директором або головним бухгалтером, то підписує заступник) *; Якщо головного бухгалтера немає, вказати "посада не передбачена штатним розписом" (ПЕРЕКЛАД)
  6. Довідка з банку про залишок на картковому рахунку *; (ПЕРЕКЛАД)
  7. Виписка про рух коштів по картковому рахунку за останні 6 місяців (виписка з кожної транакціей, а не помісячно) (ПЕРЕКЛАД, можна переводити першу і останню сторінку)
  8. Копії документів на нерухомість, земельні ділянки, автомобілі, депозитні рахунки і т.д. *; (ПЕРЕКЛАД) (якщо більше трьох шенгенських віз або була раніше британська, не потрібно)
  9. Бронювання авіаперельоту;
  10. Заповнена анкета для запису до Візового центру; Якщо аплікант - ФОП (фізична особа - підприємець), то замість довідки про доходи з місця роботи потрібно надати: - копія свідоцтва реєстрації ФОП *; (ПЕРЕКЛАД) - копія декларації про доходи за останні 6 місяців *. (ПЕРЕКЛАД) ЯКЩО оборот перевищує 500 000 грн за рік, підтвердити рухом за рахунком ФОП.

Якщо аплікант - тимчасово не працює або перебуває на утриманні, то замість довідки про доходи з місця роботи потрібно надати:

- Нотаріально завірена заява про спонсорство *; (ПЕРЕКЛАД)

- Додаткові документи від особи, що фінансує поїздку: довідка про доходи, з місця роботи, довідка з банку про залишок на картковому рахунку, виписка про рух коштів по картковому рахунку за останні 6 місяців + копія картки з двох сторін і копія документа, що підтверджує ступінь споріднення (якщо спонсор є родичем) *. (ПЕРЕКЛАД)

Якщо аплікант є пенсіонером

- копія пенсійного посвідчення *. (ПЕРЕКЛАД)

- довідка про пенсію (ПЕРЕКЛАД)

У разі, якщо їде дитина то необхідно надати:

- заповнених анкету на дитину

- Паспорт, термін дії якого закінчується не менш, ніж через 6 місяців після дати планованого повернення в Україну;

-копію всіх сторінок з відмітками паспорта

- 1 фото (ДІТИ ДО 5 РОКІВ)

- Копія свідоцтва про народження *; (ПЕРЕКЛАД)

- Довідка з місця навчання *. (ПЕРЕКЛАД)

- Нотарільное спонсорський лист від одного з батьків та копії його фінансових документів.

 

- копії внутрішнього паспорта обоііх батьків.

Якщо дитина їде з одним з батьків або з третьою особою, то необхідно нотаріально завірений дозвіл другого батька або обох батьків на виїзд дитини *.

* - ДОКУМЕНТИ повинні бути перекладені на АНГЛІЙСЬКА МОВА

Важливо !!!

Для візи Великобританії необхідний одна чиста сторінка (c двох сторін) в паспорті!

Необхідна особиста присутність апліканта в Візовому центрі Великобританії, тому що кожен аплікант зобов'язаний здати біометричні дані (відбитки пальців і цифрове фото).

Термін відкриття візи: 3 робочих тижні, починаючи з дня подачі документів до Візового центру Великої Британії. Можлива затримка у видачі візи в разі виникнення питань з боку Посольства Великобританії, а також Візовий центр має право попросити донести додаткові документи

Отримання документів в Візовому центрі здійснюється довіреною особою компанії на підставі квитанції про оплату і довіреності, заповненої рукою апліканта.

Зразок довіреності:

Доручення

Я, П.І.Б., власник паспорта (номер паспорта), дозволяю П.І.Б. довіреної особи та номер паспорта громадянина України, отріматі свой паспорт у Візовому центрі Великобритании.

                      Дата Підпис

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd