Італія » Мілан
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Мілан - це багате місто, що живе напруженим трудовим життям. Італійці кажуть, що Мілан - самий працьовитий місто Італії. Мілан розташований в центральній частині Паданской рівнини, у перетину найбільших залізничних і автомобільних доріг Європи, що ведуть від перевалів через Альпи. Прокладка тунелю через гору Готтард сприяла зростанню і бурхливому розвитку міста. Мілан пов'язаний судноплавними каналами з річкою По, що робить його одним з основних портів Італії. У Мілані є два міжнародні аеропорти Linate Airport і Malpensa Airport, круглий рік приймають рейси з країн усього світу.

 

Мілан - столиця моди. Круглий рік в Мілані відбуваються демонстрації нових модних колекцій. Міланський показ мод складає гідну конкуренцію аналогічним дефіле в Парижі, Лондоні і Римі. На центральних вулицях Мілана via Santo Spirito, via gesu і via Sant Andrea знаходяться бутіки всіх відомих торгових марок і будинків моди. Найкращі і дорогі магазини розташовані на вулиці via Montenapoleone.

 

Мілан - також і культурний центр мистецтва. Тут зберігається безцінне полотно Леонардо да Вінчі "Таємна Вечеря". Перебуваючи в Мілані, неможливо пропустити такі шедеври мистецтва, як Домський Собор, галерея Віктора Імануель і театр Ла Скала. У Мілана є свій центр, живий і пульсуючий - площа Дуомо, на якій розташовується відразу декілька визначних пам'яток: Собор, пам'ятник Вітторіо Еммануелю, галерея Еммануеля і пам'ятник йому ж. Пам'ятник Вітторіо Еммануелю роботи майстра Ерколе Роза є центром площі Дуомо і місцем, де люблять зустрічатися туристи.

 

Праворуч від собору - жовта будівля королівського палацу, яке до 1138 року була будівлею міського управління, потім герцогським палацом Вісконті. Палац був сильно зруйнований в 1943 через бомбардувань, але відновлений і тепер тут розташовується державний музей сучасного мистецтва і музей собору Дуомо. Не менш цікаві місця - церква Святого Маурісіо монастиря Маджоре (Corso Magenta), церква Святого Амброджио. Вона була побудована в IV столітті, але перебудовувалася в IX-XI століттях і в даний час є прекрасним зразком ломбардного романського стилю. Також варто звернути увагу на церкву Святої Марії XV століття, з великим куполом роботи Донато Браманте (1492 рік), церква Святого Лоренцо (Corso de Porta Ticinese), раннехристианская церква перебудовується кілька разів, що зберегла мозаїки IV століття

пам'ятки

Міланський собор (Duomo) XIV-XVII століть, з терас якого відкривається прекрасний вид на місто, - один з найбільш досконалих прикладів італійського готичного стилю. Собор відкритий щодня з 7.00 до 17.00, в жовтні - травні - з 9.00 до 16.00.

Музей собору і Музей сучасного мистецтва розмістилися в розташованому неподалік палаццо Реалі (Palazzo Reale) - колишньому королівському палаці XVIII ст.

Традиційним місцем зустрічей в місті, з вишуканими кафе і магазинами, має славу Галерея Віктора - Еммануїла II. (Galleria Vittorio Emanuele II). Це один з найстаріших пасажів Європи.

За критій галереї можна пройти до театру Ла Скала (La Scala) - прославленої оперній сцені з кращим в акустичному відношенні залом світу. Театр був побудований за наказом австрійської ерцгерцогині Марії -Терезіі. У музеї театру зібрані портрети видатних композиторів і пов'язані з їх іменами пам'ятні предмети. У центрі театральної площі стоїть пам'ятник Леонардо да Вінчі.

У церкві XV в. Санта Марія делле Граціє (Santa Maria delle Grazie) зберігається всесвітньо відома фреска Леонардо да Вінчі "Таємна вечеря". Відкрита щодня, крім понеділка, з 9.30 до 15.00, у святкові дні до 13.00. Чудовий ансамбль XV ст., Церква з великим куполом роботи Браманте (квитки слід бронювати заздалегідь).

Мілан має право пишатися і іншими чудовими церквами: базиліка Сант'Амброджо (Sant'Ambrogio) IV ст. - чудовий зразок ломбардного романського стилю;

Сан Лоренцо (San Lorenzo) - раннехристианская церква, спорудження прикрашає портик з 16 римських колон, збереглися мозаїки IV ст.

Сант'Еусторджо (Sant'Eustorgio) - романська церква, перлина епохи Відродження (XV ст.) C фресками Фоппа.

Замок Сфорца (Castello Sforza), що був колись резиденцією Вісконті, в XV в. був повністю перебудований Франческо Сфорца. За замком знаходиться 47-гектарну парк Parco Sempione.


Музеї

Пінакотека Брера

Відкрита щодня, крім понеділка. З 9.30 до 17.30, в суботу-неділю - до 12.30, у святкові дні до 13.45. Велика і дуже значна колекція живопису. Пінакотека налічує 46 картинних залів.

Музей замку Сфорцеско (Piazza Сastello. Тел.: 62 08 39 47). Відкритий щодня, крім понеділка. З 9.30 до 12.30 і з 14.30 до 17.30. Колекція античної скульптури і мистецтва Середньовіччя і Відродження.

Бібліотека Амброзіана. Відкрита щодня, крім суботи, з 9.30 до 17.00. Включає музей живопису, перлиною якого є твори Леонардо да Вінчі. Величезний інтерес представляють також твори Брейгеля і Караваджо.

Музей Польді-Пеццолі (Via Manzoni, 12. тел.: 79 48 89). Відкритий щодня, крім понеділка, з 9.30 до 12.30 і з 14.30 до 18.00, в суботу до 19.30. Цінна колекція живопису. Твори Боттічеллі, Палайоло, Джованні Белліні, Гварді і інших великих майстрів. Колекція годинників.

Галерея сучасного мистецтва (Via Palestra, 16). Відкрита щодня, крім вівторка. Живопис і скульптура XIX - XX ст.

Музей театру Ла Скала (Piazza La Scala). Відкрито з понеділка по суботу з 9.00 до 12.00 і з 14.00 до 18.00, в неділю з 9.30 до 12.00 і з 14.30 до 18.00, крім святкових днів. . Музей знаменитого театру Ла Скала представляє особливий інтерес для шанувальників оперного мистецтва.

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd