Іспанія » Марбелья
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Украина, г. Киев,
   Гоголевская 15, оф. 2,

   телефоны:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (044) 502-75-57
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua
 

Марбелья - «прекрасне море» - самий фешенебельний і модний курорт не тільки Коста дель Соль, а й всієї Іспанії. Чому саме Марбелья? Як прийнято говорити, так склалося історично. Ще 100 років тому ніхто і припустити не міг, яке майбутнє чекає мало чим цікаву рибальське село, Притула біля підніжжя гори Ла Конча. До речі, їй Марбелья зобов'язана своїм унікальним мікрокліматом - кращим на узбережжі.

Відгриміли гармати Другої Світової війни, і маркіз Рікардо Соріано, який володів в цих краях декількома заміськими маєтками, запрошує до себе відпочити багатих друзів - людей на ті часи знатних і шанованих. Захоплені кліматом і місцевими красотами, вони теж вирішують придбати під будівництво вілл навколишні землі, що були в надлишку за досить привабливими цінами. Слідом за друзями потягнулися і «друзі друзів»: так незабаром за Марбельї закріпилася слава місця відпочинку аристократичної і ділової еліти.

Разом з передмістями Марбелья сьогодні - це витягнувся на 28 км уздовж моря курорт, населення якого влітку зростає з 85 тисяч до 200 тисяч осіб. Причому значну частину приїжджих становлять люди, добре відомі по обкладинках журналів і екранів телевізорів: політики, бізнесмени, актори.

У Марбельї є все, що потрібно вимогливим туристам: готелі категорії «гран люкс», три гавані для яхт, хороші пляжі, поля для гольфу, безліч барів, дискотек і ресторанів. Для любителів подихати перед сном морським повітрям прокладена семикілометрова мармурова набережна: кожен день її миють спеціальним шампунем.

Що ж стосується питань безпеки - то вона в Марбельї на висоті. Багато в чому завдяки старанням колишнього мера Хесуса Хіля, який діяв досить радикально і все сумнівні особистості просто виселяв з міста «за сто перший кілометр». Методи неоднозначні, але непрості гості непростого курорту відчувають себе тут комфортно і спокійно.

У спадок від провінційного минулого Марбельї дістався «Старе місто» - чарівний історичний центр, навколо якого і зросла сучасна міська частина курорту. Тут приємно поблукати вузенькими вуличками, що виводить на невеликі площі - plazas. Найкрасивіша з них - Plaza de los Naranjos - «Апельсинова площа» з фонтаном XVII століття і цитрусовими деревами.

Не менш приємно прогулятися і по тінистому скверу La Alameda. А вулиця Avenida del Mar знаменита унікальним зібранням скульптур Сальвадора Далі, куплених на кошти з міської скарбниці. Зрозуміло справжніх. Відсутність охорони навколо дорогих скульптур лише ілюзія: їх неодноразово намагалися вкрасти, але безуспішно.

Розташовані в Марбельї готелі відрізняються більш високим рівнем сервісу і комфорту. Але це зовсім не означає, що туристу з середнім достатком сюди «вхід заборонений»: поряд з побудованими вздовж узбережжя розкішними п'ятизірковими комплексами в Марбельї є і недорогі міські «троячки».

У Марбельї, як і у всій Іспанії, люблять і вміють веселитися. У червні тут відзначають день святого Барнабі - покровителя міста. Тиждень бурхливих веселощів, концертів під відкритим небом і пісень севільяна називають феріей (Feria de Marbella). Старе місто прикрашають кулями і прапорцями, на кожному кутку з'являються прилавки з пивом, вином і традиційними Андалузький закусками тапас.

 


 
 
 
Разработка сайтов - DangerD.Org