Греція » о. Корфу - готелі
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Украина, г. Киев,
   Гоголевская 15, оф. 2,

   телефоны:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (044) 502-75-57
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua
Острів Корфу (Керкіра) - найбільший і найпівнічніший з Іонічних островів, розташований в північно-західній частині Іонічного моря. Довжина острова 60 км, ширина - від 4 до 30 км, протяжність берегової лінії - 217 км.
 
У ландшафті Корфу поєднуються гори і рівнини, відокремлені бухти і обширні пляжі, а сучасні архітектурні будови є сусідами з пам'ятниками старовини. Краса острова знайшла відображення в творах Гете, Оскара Уальда, в картинах Альфреда Сіслея і Едварда Ліра. Корфу зачарував своєю природою і великого Наполеона.
 
Зараз острів Корфу - один з кращих курортів Греції, ідеальне місце для спокійного елітного відпочинку. Незважаючи на швидкий розвиток масового туризму, велика частина Корфу залишається такою ж чарівною, як описував у своїх книгах учений і письменник Джеральд Даррелл. На острові є і затишні бухти, і дикі пляжі, і щільно забудовані курортні зони, і гірські села з традиційним грецьким устроєм. Взагалі, "старе" і "нове" дуже гармонійно поєднується на Корфу.
 
Столиця острова - місто Корфу - один з найкрасивіших міст в Греції.
 
Погода на Корфу
Острів Корфу відрізняється від інших грецьких островів чудовим м'яким кліматом.
Найсприятливіший час для відпочинку - з червня по вересень.

Пам'ятки Корфу - що варто відвідати
 
На Корфу багато визначних пам'яток і цікавих місць, які варто відвідати. У їх числі Археологічний музей, Музей азіатського мистецтва, Музей візантійських картин, Музей І. Каподістрії, заснований в 1981. Тут представлені особисті речі першого президента Греції, уродженця острова Корфу, передані в дар музею Марією Десілла-Каподистрія і іншими членами сім'ї.
 
Одне з найпопулярніших місць на Корфу, так звана "візитна картка" острова - Канони з "Мишачим" острівцем і монастирем "Влахерна" - античним центром міста.
 
У колоритною селі Гастурі на пагорбі "Ахиллио" розташований літній палац австрійської імператриці Єлизавети. В даний час кілька його залів відведені під музей.
 
У північній частині острова розташовані відомі піщані пляжі - Сидарі і Рода.
 
У місті кофр є дві старовинні фортеці. Одна з них - Стара (Морська) фортеця, збудована візантійцями, але 1546 року перебудована і укріплена венеціанцями. Зараз на території Старої фортеці знаходиться музей, де проводяться щорічні виставки місцевих художників. Влітку в Старій фортеці влаштовують уявлення з ионийскими народними танцями і світлозвукові шоу.
 
Нова (або Берегова) фортеця була зведена в кінці XVI століття для захисту міста від можливого турецького нападу. Вона менше старої фортеці і в збережених будівлях розташовується навчальна база Військово-Морського флоту Греції, а вздовж навколишнього її рову розташований міський ринок.
 
У місті є кафедральний собор (1577 рік), прикрашений чудовими іконами, церква Святого Спиридона, покровителя міста. У церкві Святого Спірідіона зберігається саркофаг з мощами святого і збори дарів святому від віруючих. Дзвіниця цієї церкви є найвищою будівлею міста.


Відпочинок на Корфу - чим зайнятися
 
Молодь чудово проведе час в численних нічних клубах і дискотеках острова. Любителям спокійного сімейного відпочинку сподобаються готелі з прекрасними пляжами, розташовані у відокремлених бухтах, розкиданих по всьому узбережжю.
 
Для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку, Корфу просто райське місце - тут можна займатися майже всіма видами спорту, починаючи від вітрильних яхт, серфінгу, тенісних клубів, кінного спорту та закінчуючи гольфом.
 
 
Корисно знати
 
У багатьох магазинах продаються вироби народного мистецтва: ткані килими, вишивки з різноманітними візерунками, прикрашені різьбленням предмети з оливкового дерева, а також срібні судини і прикраси. 
 
 
Разработка сайтов - DangerD.Org