Грузія » Грузія
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн



   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


 

Грузія

Місцезнаходження: узбережжі Чорного моря

Площа: 69,700 кв.км

Населення на 1 січня 2020 року -  3 716 858 осіб

Столиця: Тбілісі

Державна мова: грузинський

Релігія: православні християни 65%, мусульмани 11%, католики 8%

Грошова одиниця: ларі (GEL)

Географія

Республіка Грузія знаходиться на південному сході Європи і займає центральну і західну частину Закавказзя. Межує на півночі з Росією, на сході з Азербайджаном, на півдні з Вірменією і Туреччиною. На заході омивається Чорним морем. Територія Грузії переважно гориста, більше третини покривають густі ліси. На півночі кордон з Росією проходить по головному хребту Кавказьких гір, де і знаходяться найвищі точки країни, найвища з яких гора Шхара (5068 м). Малий Кавказький хребет проходить по півдню Грузії, тут найвищі точки не перевищують 3000 метрів. Загальна площа 69,7 тис.кв.км.

клімат

Клімат Грузії безпосередньо залежить від регіону. На заході країни клімат субтропічний, а на сході переходить від субтропічного до помірного. Незважаючи на те, що великий вплив на клімат країни надають гори, тепле повітря з Чорного моря доходить і до найвіддаленіших ділянок Грузії. В середньому, в січні температура тримається в проміжку від +3 до +9 С на Колхидской низовини і в Аджарії, і не опускається нижче -2 С в Іверійской западині. Однак, в гірських районах, температура може опуститися і до -16-20 С. Під час тривалого літа, погода переважно спекотна, і середня температура в серпні становить +23 С - +26 С практично по всій території Грузії. Максимум опадів випадає взимку і восени по всій території країни. Сніг випадає переважно в гірських районах в листопаді і не тане до кінця весни. Клімат Грузії сприятливий для цілорічного відпочинку і лікування, природа балує постійним достатком свіжих фруктів і овочів, що особливо важливо для приїжджих жителів північних регіонів і територій з неблагополучною екологією.

релігія

Православне християнство (Грузія - одна з перших країн, яка прийняла християнство як державну релігію в 337 р.н.е.), дуже терпиме ставлення до інших релігій, є мусульмани, католики і ін.

магазини

Зазвичай відкриті з 9:00 до 19:00, велика кількість магазинів і супермаркетів працюють цілодобово. Ярмарки і базари працюють без вихідних.

вода

Грузія славиться своїми мінеральними джерелами. На території республіки налічується 22 основних джерела мінеральних вод, найбільш відомими з яких є «Звара», «Саирме», «Набеглаві», «Боржомі» і ін. Грузія поставляє свою цілющу мінеральну воду в більш ніж 25 країн світу.

Грузинська кухня

Їжа для грузин - це не просто звичайна трапеза, як для деяких народностей, а одна з найважливіших частин грузинської культури. Грузинська кухня зберегла в собі деякі традиції свого народу. Багато страв з грузинської кухні м'ясні. Серед них можна виділити такі страви, як грузинські шашлики - «мцаваді», грузинські пельмені з приправленою ароматними спеціями баранини - «хінкалі», шинка блюдо - «лорі», копчені грузинські ковбаски - «купати» і багато іншого. Ну, і не варто забувати страви із зелені! Адже грузини не можуть уявити собі їжу без свіжої зелені - фруктів і овочів! Тому зелень обов'язково присутній в будь-якій страві грузинської кухні. Особливих компліментів заслуговує грузинський сир. Ви не можете собі уявити, як в Грузії люблять сир! Як і зелень, сир використовують як інгредієнт, практично, в кожному грузинському страві! Найбільш відомим сирним ласощами є смачний сирний пиріг - «хачапурі» так добре відомий нам!

грузинські вина

Вино - це те, за що люди по всьому світу люблять грузинську кухню! Вино - це справжня національна гордість грузин! Адже, саме тут, в Грузії, існувала розвинена культура обробітку винограду і виноробства. Про це можуть свідчити деякі знахідки, зроблені археологами. Наука довела, що ще в VI тисячолітті до нашої ери, люди, що жили в цих місцях, виробляли вино. Грузинські вина - це щось особливе! Ці вина не схожі на вина інших країн. У Грузії існують деякі традиції виготовлення цього чудового напою, які кожен виробник поважає і дотримується. На відміну від Франції чи Італії, в Грузії вина витримуються не в скляних пляшках, а в спеціальних глечиках - «квеврі». Багато в чому завдяки цьому, грузинські вина мають такий неповторний, оригінальний смак! Ось лише деякі марки грузинських вин - «Кіндзмараулі», «Манаві», «Мукузани», «Напареулі», «Алазанська долина», «Ахашені», «Хванчкара», «Цолікоурі», «Чхавері», «Аргветі», «Карданахі »,« Хирса »,« Псоу »,« Само »,« Еніселі »та ін. Якщо у Вас буде така можливість, то обов'язково спробуйте грузинські вина! Ви не пошкодуєте!

Державна мова

Єдиною державною мовою в Грузії є грузинська мова. Для спілкування з іноземцями прийнята англійська мова. Більшість населення добре розуміє російську мову.

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd