Італія » Флоренція
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Флоренція (населення 460 тис. Жителів) розкинулася в просторій улоговині, в оточенні пологих пагорбів, біля самого підніжжя Північних Апеннін на межі двох областей Італії - Тоскани, з якого походить коріння європейської культури, і Емілії по обох берегах річки Арно.

Скарбами мистецтва і пам'ятниками багатовікової історії Флоренція залучає до себе численних туристів з усіх країн світу. З вершини найближчого пагорба чітко виділяються три головні визначні пам'ятки Флоренції, що піднімаються над морем черепичних дахів: купол собору Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіниця Джотто і струнка башта Синьорії (Палаццо Веккьо) середньовічної міської ратуші.

Історичний центр міста - площа Синьйорії, де розміщена колекція шедеврів скульптури: "Давид" Мікеланджело, "Персей" Челліні і ін. В останні роки "Давида" довелося перемістити в музей, його місце на площі зайняла копія. З площею Синьйорії зв'язані всі найважливіші події бурхливої ​​історії Флоренції. Головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі (XIII-XIV століття) є третім в світі за величиною після соборів Св. Петра в Римі і Св. Павла в Лондоні. Він вражає гармонійністю форм, ошатною химерної облицюванням з білого, рожевого і зеленого мармуру. Купол собору, незважаючи на величезні розміри, справляє враження невагомого. Поруч з собором, відповідно ньому, химерно прикрашений різноколірним мармуром високий паралелепіпед дзвіниці Джотто. Одна з найзнаменитіших церков Флоренції - готична базиліка Санта Кроче (усипальня Мікеланджело, Галілея, Макіавеллі, Россіні та інших великих італійців) Дуже мальовнича набережна річки із старовинними мостами, найстародавніший - Понте Веккьо, на якому вже багато років розміщуються ювелірні крамниці.

У Флоренції багато зелені, сконцентрованої в садах "Боболєв" і "Кашину". У місті 87 музеїв, найвідоміший - галерея Уффіці. Кілька древніх колоритних свят дозволяють опинитися в середніх століттях наяву: це проведений в червні історичний футбол в середньовічних костюмах, який вперше відбувся в 1530 році, і "вибух воза" в Пасхальну Неділю перед кафедральним собором - свято, пов'язаний з епохою хрестових походів.

Флоренція - це місто, яке надихало таких майстрів образотворчого мистецтва як Донателло - один з "батьків Відродження", визнаний геній Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Сандро Боттічеллі і багатьох інших. Їх роботи сьогодні захоплюють відвідувачів музеїв і картинних галерей Флоренції. Санта Марія дель Фіоре Кафедральний собор Флоренції в тому вигляді, в якому він постає перед нами сьогодні, є результатом праці багатьох поколінь.

Гігантська величина і казкова нарядність нового собору повинні були стати символом могутності і багатства Флоренції. Собор став гордістю жителів Флоренції, а будівництво велося під девізом: "спорудити церкву такий за величиною і пишноті, щоб не можна було вимагати людських сил і завзяття ні більшою за розмірами, ні більш прекрасної будівлі".

  

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd