Греція » о. Крит - готелі
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Украина, г. Киев,
   Гоголевская 15, оф. 2,

   телефоны:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (044) 502-75-57
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua
Крит - найпівденніша точка Європи і один з кращих туристичних центрів в Греції і в усьому світі. Це найбільший з грецьких островів. Крит розташований в східній частині Середземного моря і омивається Егейським, Іонічним і Лівійським морями.
 
Рельєф острова поєднує в собі рівнини і гори з мальовничими ущелинами. Порізані береги Криту утворюють безліч заток, найзнаменитіші з яких затоки Мірабелло неподалік від містечка Елунда і Суду в районі Ханьї.
 
Найзручніші піщані пляжі знаходяться на північному узбережжі, де острів огинають теплі течії і вода найприємніша для купання. Найбільш популярні центри курортного життя знаходяться в східній частині острова Крит, де уздовж узбережжя простяглися мальовничі і веселі містечка Херсоніссос, Малья і Агіос Ніколаос.
 
Зараз Крит - багатопрофільний курорт для самих різних категорій туристів, ідеальне місце як для сімейного відпочинку, так і для активного молодіжного відпочинку.
 
 
Погода на Криті
 
Субтропічний клімат Криту вважається самим м'яким і здоровим в Європі: близько 300 днів світить яскраве сонце, але немає виснажливої ​​спеки. Температура води влітку досягає 26 ° С, а взимку рідко опускається нижче 16 ° С.
 
Кращий час для відпочинку на Криті - період з травня по листопад.
 
 
Пам'ятки Криту. Що варто відвідати
 
Головна визначна пам'ятка Криту - всесвітньо відомий пам'ятник старовини - палац-лабіринт царя Міноса.
 
Саме на Криті, згідно з переказами, народився Зевс-громовержець, головний з богів Олімпу. Тут, в глибокій печері Дікті Андрон, богиня Рея дала життя божественному немовляті, а легендарна коза Амальфі вигодувала його своїм молоком. Місцеві жителі перетворили печеру в храм.
 
У столиці Криту місті Іракліоні знаходиться археологічний музей, один з найцікавіших музеїв в Греції. У ньому зберігається практично повна колекція знахідок мінойської цивілізації і саркофаг Агиа тріада (Святої Трійці).
 
Також цікавий історичний музей, що містить експонати візантійського, венеціанського і турецького періодів і історичні документи новітньої історії Криту.
 
У візантійському монастирі Мони Кардіотіса ви побачите чудотворну ікону Божої матері, дбайливо зберігається там, і зможете придбати копію цієї ікони, освячену в монастирі.
 
 
Відпочинок на Криті - чим зайнятися
 
Крит - рай для любителів водного спорту. Дуже поширений віндсерфінг. На острові є багато шкіл вітрильного спорту, де працюють кваліфіковані професійні тренери, де є прокат прекрасного сучасного обладнання як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.
 
Кришталево чисті прозорі води грецьких морів відкривають прекрасну можливість для дайвінгу. Різноманітність флори і фауни, пейзажі, які утворюють підводні скелі, здатні привести в захват навіть досвідченого водолаза.
 
Крім того, любителям активного способу життя напевно сподобаються верхові і піші прогулянки по мальовничих горах Криту. Дуже популярні гірські велосипеди, прокат яких є практично скрізь. Суспільство гірського спорту організовує походи в гірські частини Криту і альпіністські підйоми.
 
 
Корисно знати
 
При поїздці на Крит обов'язково візьміть з собою сонцезахисні креми, окуляри від сонця і крислатий капелюх. 
 
 
Разработка сайтов - DangerD.Org