Греція » Афіни
    ·  Великобританія
    ·  Греція
    ·  Грузія
    ·  Іспанія
    ·  Італія
    ·  Німеччина
    ·  Португалія
    ·  Франція
Оплатити онлайн   01054 Україна, г. Київ,
   Гоголівська 15, оф. 2,

   телефони:
   +38 (044) 360-18-70
   +38 (050) 722-41-44

   info@santorini.kiev.ua


Афіни розташовані в Південній Греції, в чашеобразной рівнині Леканопедіо, яка з трьох сторін оточена горами Егалео, Парніта, Пендель і Гимет (Імітос). Південно-західна частина міста звернена до Саронічеської затоки, де в 8 км від центру міста знаходиться порт Пірей - морські ворота Афін.
 
Гора Пендель (античний Пендалікон) забезпечує місто білим мармуром, з якого 2500 років тому був зведений Акрополь, а оспівана стародавніми гора Гимет (сучасний Імітос) до сих пір славиться медом і прянощами. Крім того, Гимет - барометр Афін: якщо на вершині гори з'явиться хмара - це, як правило, означає, що буде похмуро і піде дощ.
 
Незважаючи на те, що місто звернений південно-західною частиною до Саронічеської затоки Егейського моря, Афіни не можна назвати приморським містом. Від центру до найближчого приморського району Фалиро - 7 км.
 
Невеликі плантації Аттики густо вкриті виноградниками, фруктовими деревами, не кажучи вже про оливкових деревах, які ростуть всюди. Незважаючи на те, що Аттика є найбільш індустріально розвиненою частиною Греції, тут у туристів є прекрасні можливості для відпочинку - чисте море, обладнані пляжі, сучасні готелі.
 
Сьогоднішні Афіни - сучасне місто з запаморочливим темпом життя. Сучасний і романтичний, з жвавими вулицями і площами, з яскравими різнобарвними вітринами і з затишними провулками, з тихими відокремленими кварталами, такими як Плака і Мец. Стовпотворіння в центрі контрастує з майже сільським обличием передмість, в місті немов зустрілися дві культури.

Пам'ятки Афін - що варто відвідати:
 
Афіни - галасливий південне місто, повний контрастів і архітектурних шедеврів. В Афінах вас чекають музеї з рідкісними колекціями античного мистецтва і сучасні картинні галереї, тихі затишні площі в стилі ретро і галасливі ринки, величезні сучасні торговельні центри і незліченні лавки і майстерні, де місцеві умільці-ремісники роблять всілякі сувеніри.
 
Говорячи про столицю Греції, неможливо не згадати знаменитий Акрополь і величний Парфенон - храм богині Афіни. Тут перед вашим поглядом з'являться старовинні пам'ятки архітектури епохи Перикла і колишній палац першого грецького короля Отона, який став згодом будівлею Парламенту.
 
Йдучи вулицею, що веде з площі Синтагма до Акрополя, ви потрапите на Плаку. Найстаріший і колоритний район Афін Плака ( "плита") названий так через широкої кам'яної плити, знайденої біля стародавнього театру Діоніса на території церкви Святого Георгія Олександрійського. Плака порадує будівлями в неокласичному стилі, затишними доглянутими садами і абсолютно особливим, наповненим яскравими ароматами, повітрям. Прогулянка по Плаке дозволить зануритися в минуле і отримати незабутні враження! Досить відвідати Плаку один раз, щоб назавжди стати її прихильником. Плака сповнена творів народних промислів, виконаних за грецькими традиціями, а також товарів для туристів. Особливий інтерес викликають магазини мідних і бронзових речей, які демонструють невичерпну фантазію грецьких майстрів.

Відпочинок в Афінах - чим зайнятися:
 
Афіни цікаві не тільки любителям і знавцям історії. На невеликій відстані від міста знаходиться смуга розкішних пляжів, відомих як Афінська Рів'єра.
 
У Гліфаде, одному з найближчих до центру Афін районів, знаходяться відмінні пляжі, міжнародний гольф-клуб, а також величезна кількість барів, нічних розважальних центрів і клубів.
 
Трохи далі Гліфади розташований ще один курортний район Вульягмени, набагато більш тихий і спокійний, також має впорядковані пляжі, де можна зайнятися різними видами водного спорту.
 
Корисно знати:
 
Магазини. Площа Синтагма в центрі міста - ідеальне місце для здійснення всіляких покупок. У ювелірних магазинах в районі площі Синтагма і в Колонакі можна придбати унікальні вироби із золота і срібла, виконані в грецькому народному стилі або відповідають новітнім течіям в ювелірній справі. Крім того, в цих магазинах продаються точні копії античних виробів, що зберігаються в музеях.
 
Сувеніри. Прекрасними сувенірами є різні предмети прикладного мистецтва і бронзове начиння: мідні і керамічний посуд, якими Афіни славилися ще з архаїчних часів. Їх можна купити в антикварних магазинах, розташованих в районах Колонакі, Синтагма і Монастираки. А на вулиці Вукурестіу (район Колонакі) ви знайдете вишукані фірмові магазини грецьких дизайнерів моди, які отримали міжнародну популярність і визнання в Парижі, Мілані та Нью-Йорку.
  

  

  

  

 
 
 
Разработка сайтов - Dangerd